Susitikimas su Kupiškio jaunimiečiais

Šių metų birželio 16 d. Lietuvos jaunimo sąjungos atstovai iš Vilniaus, Kauno, Šakių, bei Zarasų susitiko su Kupiškio jaunimu. Susitikimo metu buvo aptarta bendradarbiavimo, Kupiškio jaunimo įtraukimo į Lietuvos jaunimo sąjungos veiklą, bei skyriaus steigimo galimybės.

Popietę praleidome gamtoje, „negyvenamoje Kupiškio marių saloje“, kurioje jaunimas aktyviai diskutavo ekologijos, aplinkosauginio švietimo, sveikos gyvensenos, asmenybės tobulėjimo ir socialiai atsakingo jaunimo ugdymo tematika.

Susitikime taip pat dalyvavo Kupiškio rajono meras Jonas Jarutis bei Kupiškio jaunimo centro direktorė Gaila Matulytė.

Turėjome galimybę apsilankyti Kupiškio jaunimo centre, kur mus pasitiko nuoširdus ir besišypsantis kolektyvas. Galime pasidžiaugti Kupiškio jaunimo centru, kuris mūsų šalyje įvykdo bene daugiausiai tarptautinių projektų. Jų įkurtas jaunimo centras paliko neišdildomą įspūdį savo laisvalaiko zonomis ir šokių sale.

Susitikimo metu ne tik diskutavome, bet ir nuveikėme gerų darbų. Persikėlę į salą radome didelę kruvą šiukšlių. Kol jos nesutvarkėme, tol nepradėjome ilsėtis, pietauti ir aptarinėti susitikimo.

Kupiškyje mus ypač nustebino, jog tokiame mažame miestelyje yra įrengtas šiuolaikiškas sporto centras su krepšinio aikštelėmis, moderniu bėgimo takeliu ir teniso kortais.

Vakarėjant važiuodami namo stabtelėjome Kristaus žengimo į dangų bažnyčioje, užkopėme į bokštą, iš kurio atsiverė nuostabi miesto panorama.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, bei prisidėjusiems prie šio susitikimo organizavimo.

Mes už žalią gamtą, jauną žmogų ir jauno žmogaus žodžio vertę. Mes esame Lietuvos ateitis. Prisijunk ir Tu!


Nuotraukos


Spausdinti   El. paštas

Related Articles