Naujienos

Kalėdinis krepšinio turnyras 3x3 Gelvonuose 2012

Jau antrus metus iš eilės, Lietuvos Jaunimo sąjungos Širvintų skyrius organizavo Kalėdinį krepšinio turnyrą „3x3“, kuris vyko 2012-12-19, Gelvonų vidurinėje mokykloje. Turnyre dalyvavo Bartkuškio, Čiobiškio, Musninkų ir Gelvonų mokyklų komandos. Turnyrą stebėjo azartiški sirgaliai, palaikantys savo komandas.

Antrus metus iš eilės laimėjo ir čempionų titulą apgynė Gelvonų vidurinės mokyklos komanda. Antrą vietą laimėjo Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos komanda, trečią vietą užėmė Bartkuškio pagrindinės mokyklos komanda, ketvirtą – Čiobiškio pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Turnyro pirmų – trečių vietų laimėtojams buvo įteiktos Lietuvos jaunimo sąjungos taurės, padėkos raštai bei prizai.

Varžyboms teisėjavo Mindaugas Pečiulis, Lietuvos jaunimo sąjungos narys ir svečias Aurimas Jasevičius.

Lietuvos Jaunimo sąjungos Širvintų skyrius organizuodamas šį turnyrą nori atkreipti dėmesį į tokias socialines problemas kaip, jaunimo užimtumas, fizinio aktyvumo bei tarpusavio bendravimo stoką.

Tikimės, kad šis turnyras taps kasmetiniu Lietuvos Jaunimo sąjungos organizuojamu renginiu ir kasmet sulauks vis daugiau dalyvių.

Renginį organizavo Paulius Visackas LJS Širvintų skyriaus pirmininkas, nariai - Andrius Baltrukovičius ir Mindaugas Pečiulis.


Nuotraukos

Related Articles

Apie mus

Lietuvos jaunimo sąjunga yra savarankiška, savanoriška, nevyriausybinė, ne pelno siekianti visuomeninė jaunimo asociacija, vienijanti pilietiškai mąstančius, drąsius ir aktyvius Lietuvos jaunuolius.