Naujienos

Jaunimas skelbia akciją „Padėkime pasiruošti rugsėjo pirmajai“

Jaunimas skelbia akciją „Padėkime pasiruošti rugsėjo pirmajai“

Lietuvos jaunimo sąjunga (LVLS jaunimo frakcija) skelbia rugpjūčio labdaros akcija visoje Lietuvoje "Padėkime pasiruošti rugsėjo pirmajai. Kviečiame visus LVLS skyrius aktyviai prisidėti prie jaunimo organizuojamos akcijos visoje Lietuvoje. Kvieskite savo draugus, vaikus aktyviai įsitraukti į Jaunimo sąjungos veiklą.

Atsižvelgiant į gyventojų poreikius ir esamas šiandienines ekonomines sąlygas Lietuvos jaunimo sąjungos jaunimui kilo noras teikti pagalbą socialiai remtinoms šeimoms siekiant Lietuvos rajonų vaikams padėti pasiruošti rugsėjo pirmajai mokymuisi būtinomis priemonėmis, susipažinti bei betarpiškai pabendrauti su vaikais siekiant gražinti jiems pasitikėjimą bei pilnavertišką integraciją į visuomenę Kaip teigė Jaunimo sąjungos pirmininkė Živilė Vyštartaitė "Mūsų akcijos išskirtinumas, tai ne tik trumpalaikė materialinė pagalba, tačiau noras užmegzti  ilgalaikius ryšius su šeimomis, juose augančiais vaikais, kuriems reikia pagalbos. Mūsų tikslas - nuolatinis dėmesys bei bendravimas su  globojamomis šeimomis skatinant savanorystę bei bendruomeniškumą jaunuose asmenyse." Projekto trukmė:  2011 m. rugpjūčio mėnuo (tikimės, kad tai taps mūsų organizacijos tradicija)


Veikla:


Skyriams pasirinkus  vieną ar dvi socialiai remtinas šeimas (pasirinkti galite svarstydami individualiai skyriuje) pagal galimybes rasti  finansinių rėmėjų (pasitelkus LVLS narių pagalbą bei vietos verslininkų), kurių dėka aprūpinsime tą šeimą (-as) priemonėmis reikalingomis mokslo metų pasiruošimui.


Tikslas:

  • Vieningai siekti, kad Lietuvoje gyvenantis jaunimas jaustų pagalbą iš aplinkinių jaunų žmonių bei jaustųsi lygiaverčiais visuomenės nariais;
  • Visapusiškas šeimoje (-se) augančių vaikų aprūpinimas mokyklai būtinomis priemonėmis (raštinės prekės, apranga)
  • Betarpiškas bendravimas Lietuvos jaunimo sąjungos narių rengiant susitikimą su globojama šeima siekiant susipažinti bei palaikyti tolimesnius draugiškus  ryšius.
  • Savanorystės bei bendruomeniškumo skatinimas jaunuose asmenyse.

Norinčius organizuoti akcija prašome skambinti Živilei: +37062835799 arba Tomui +37068627469

Related Articles

Apie mus

Lietuvos jaunimo sąjunga yra savarankiška, savanoriška, nevyriausybinė, ne pelno siekianti visuomeninė jaunimo asociacija, vienijanti pilietiškai mąstančius, drąsius ir aktyvius Lietuvos jaunuolius.